You are currently viewing Щиро вітаємо із достойним трофеєм!
  • Запис опубліковано:21.12.2022
Обласний конкурс «Хімічний калейдоскоп» проводиться з метою популяризації хімічних знань, розвитку творчих здібностей учасників освітнього процесу, самореалізації їх внутрішнього потенціалу, залучення до науково-дослідницької діяльності та формування у них soft skills. Від креативних хіміків полтавського регіону надійшло понад 100 заявок!!!
До складу поважного журі ввійшли представники Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської академії неперервної освіти імені М.В. Остроградського та Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка.
Після ретельного вивчення змісту та суворого відбору конкурсних робіт відбулася урочиста онлайн-зустріч, на якій учасникам оголосили результати творчого змагання.
Переможців визначали у 6 номінаціях: «Хімічні дослідження», «Авторські відеоматеріали», «Хімічна майстерня», «Авторські цікаві завдання з хімії», «Хіміки пишуть». «Методична скарбничка») та за чотирма групами (І група – учні 1-6 класів, ІІ група – учні 7-11 класів, ІІІ група – студенти, IV група – учителі та викладачі). 
Надзвичайно приємно, що у групі вчителів та викладачів з усієї Полтавської області у номінації «Методична скарбничка» перемогу виборола наша дуже творча та талановита Оксана Михайлівна Орихівська!
Щиро вітаємо із достойним трофеєм! Тримаємо оборону на педагогічному фронті!

Залишити відповідь