You are currently viewing Шукаймо щастя у простих речах!
  • Запис опубліковано:18.01.2022

❄ Попри те, що сніг може здаватися абсолютно буденним явищем, принаймні для тієї частини людства, яка його бачила, (а цим можуть похвалитися лише дві третини населення Землі), він має, чим нас здивувати.

Зима – улюблена пора року для багатьох людей. І не дивлячись на те, що часто взимку буває погана погода у вигляді мокрого снігу, хуртовини, відлиги або, навпаки, сильного морозу, у компанії під час прогулянки завжди весело і цікаво ліпити сніговиків. Скільки сніговиків з’являється сніжної зими? Дивишся, і кожен раз дивуєшся фантазії, самобутності і оригінальності мислення “скульпторів”!

Слово “Schneemann”, тобто “сніговик”, прийшло до нас з німецької мови.

⛄☀ 18 січня відзначають день сніговика. Вважається, що число 18 схоже на сніговика, що тримає у руках мітлу.

🏃Метою свята є популяризація активного способу життя та залучення людей до занять зимовими видами спорту.

 🌦За старовинною християнською легендою, сніговик – це ангел, бо сніг – дар неба, а сніговик – не хто інший, як ангел, який може передавати Богові людські прохання. Ліплячи сніговичка, тихенько шепотіли своє бажання. Вірили, що як тільки снігова фігурка розтане, бажання  незабаром виповниться.

 💫 Куратори С. Дука, М. Мушегов з групою 21-А під гаслом: «Не скупіться дарувати людям свою любов!» зібрали власні фото на дану тематику.

🤗 Достатньо одного доброго погляду, усмішки, звичайної уваги, щоб зробити день незабутнім і зігріти чиєсь серце.

Залишити відповідь