You are currently viewing Сільськогосподарське виробництво – твоє майбутнє
  • Запис опубліковано:21.03.2023
21 березня 2023 року у ВСП «Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ» в рамках тижня циклової комісії технологічних дисциплін відбулася зустріч студентів технологічного відділення (груп 21-А, 22-А, 31-А, 32-А, 41-А, 42-А) з випускниками коледжу минулих років.
 
Студенти зустрілися з Даниленко Ліною – представницею фірми «LІDEA» (Франція) в Україні та Буйновою Оксаною – старшим лаборантом ТОВ «Стасі Насіння».
 
Гостей було запрошено за ініціативи викладачів коледжу – Лідії Звонар, Оксани Шовкової та Таміли Литвиненко.
 
Головною метою цього заходу стала передача виробничого досвіду випускників студентам у навчальних групах. Сьогодення диктує такі умови, що студенти повинні вміти користуватись набутими знаннями, втілювати на практиці новітні технології відповідно до сучасних вимог. Зустрічі з випускниками дають можливість сьогоднішнім студентам отримати таку фахову інформацію, яку не завжди можна знайти в підручниках; зі своєї сторони, студенти можуть поділитися з випускниками новими знаннями, новими інформаційними технологіями, новими технологіями у сільському господарстві.
 
Бесіда пройшла у теплій, доброзичливій атмосфері, студенти з цікавістю слухали гостей, задавали безліч питань, які безпосередньо стосуються сільськогосподарського виробництва, а також цікавились враженнями про навчання в коледжі.
 
Випускники минулих років поринули у море спогадів. Вони розповіли про своє студентське життя, поділилися досвідом зі спеціальності. Пройшовшись територією коледжу, аудиторіями, лабораторіями, гості зауважили, що навчальний заклад суттєво змінився: впорядковується простір, оновлюються аудиторії, наповнюються новітньою технікою лабораторії. Наші колишні студентки були приємно вражені такими позитивними змінами.
Такі зустрічі дають можливість зацікавити студентів, прививати любов до обраної професії. Для сьогоднішніх студентів – це формування впевненості у майбутній справі, а для випускників – це світлі та щемні спогади!
 
Публікацію підготували Лідія Звонар, Оксана Шовкова та Таміла Литвиненко

Залишити відповідь