You are currently viewing Співпраця із стейкхолдерами з розробки проєкту ОПП «Землевпорядкування»
  • Запис опубліковано:19.05.2023
Зовнішні стейкхолдери освітніх програм коледжу – це особи або організації, які зацікавлені у якісній підготовці фахівців, це, перш за все, роботодавці, випускники, представники органів державної та місцевої влади, громадські організації тощо.
 
До розробки проєкту ОПП «Землевпорядкування» ми залучили зовнішніх стейкхолдерів – провідних фахівців в галузі геодезії та землеустрою.
 
Зокрема, зустрічі і обговорення відбулися з представниками ТОВ “ЕКСПЕРТНИЙ ЦЕНТР “ЗЕМСЕРВІС” (директор Плескач Андрій Борисович), в обговоренні участь взяв представник підприємства – провідний  геодезист Чернишов Євген Олександрович – випускник нашого навчального закладу минулих років, який одним із перших у нашій області почав застосовувати БпЛА для цілей геодезії та землеустрою.
 
Зустріч також відбулась із керівником ПП «АЛАН-ЗЕМ» Стороженком Олексієм Івановичем, який все своє життя присвятив землевпорядкуванню; його підприємство є одним із провідних в нашому обласному центрі.
 
Участь в обговоренні проєкту освітньо-професійної програми «Землевпорядкування» також взяли колишні випускники нашого коледжу Боярський Дмитро Петрович (ФОП «Боярський») та представник ТОВ «ЮВ – ІНВЕСТГРУП» (директор Вовк Віталій Анатолійович) Гончар Ігор Сергійович.
 
Стейкхолдери запропонували осучаснити освітно-професійну програму, внесли свої пропозиції щодо відображення у ОПП використання сучасних інструментів, геодезичного обладнання та програмного забезпечення, що дозволить підготувати затребуваних на ринку праці фахівців.
 
Всі слушні пропозиції, рекомендації та зауваження по проєкту освітньо –професійної програми «Землевпорядкування» будуть враховані, бо наш навчальний заклад прагне готувати висококваліфіковані кадри, які працюватимуть на благо нашої країни. Зустрічі виявились надзвичайно корисними та продуктивними.
 
Публікацію підготувала Валентина Соколова

Залишити відповідь