You are currently viewing Студентський онлайн-колоквіум до Дня банківського працівника
Bank loan isometric composition with images of bank building and calculator with coins and clerk characters vector illustration
  • Запис опубліковано:21.05.2022

Ефективна робота банків сьогодні – це величезна праця, знання, досвід банківських працівників – економістів, менеджерів, адміністраторів, касирів. Протягом багатьох років банківська система довела, що соціально-економічні здобутки країни неможливі без її ефективного розвитку. Високий професіоналізм, працездатність та компетентність банківських працівників є важливою складовою майбутнього динамічного розвитку та фінансового благополуччя України.

У рамках тижня циклової комісії обліково-економічних дисциплін та до Дня банківського працівника 20 травня викладачами Матвієнком О.В., Ящевською О.М. та Гаркавою Л.О. було проведено студентський онлайн-колоквіум, участь у якому взяли студенти економічного відділення 2 та 3 курсів. Коло питань, що обговорювалися під час колоквіуму, охоплювало проблематику, пов’язану із становленням та розвитком банківської справи загалом у світі та в Україні і Полтаві зокрема.

Залишити відповідь