You are currently viewing Свій бізнес як альтернативний шлях розвитку каp’єри
  • Запис опубліковано:27.04.2023
27 квітня 2023 року для студентів груп 21і, 31б, 31ф та 12ек Тетяна Шевченко та Лариса Гаркава організували лекцію-зустріч «Свій бізнес як альтернативний шлях розвитку каp’єри», де спікером виступив Олександр Глазов – в.о. начальника відділу контролю у сфері торгівлі, робіт та послуг Управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області, радник голови Полтавської обласної ради з партисипації та молодіжних питань, експідприємець, амбасадор «OSB coffee».
 
Олександр Глазов з власного досвіду знає, як непросто наважитися заснувати щось своє. Адже для цього знадобиться не тільки рішучість, а й юридичні знання та управлінські навичкиГість розповів історію відкриття власного закладу: концепцію, інтер’єр, продукцію, меню, постачання, обладнання, посуд, команду, рекламу кафе та роботу під час війни.
 
Також Олександр Глазов ознайомив студентів з правами споживачів та процедурою їх захисту, адже за період воєнного стану збільшилася кількість звернень споживачів до Держпродспоживслужби стосовно порушення їхніх прав та встановлених вимог законодавства суб’єктами господарювання.
Дякуємо Олександру Глазову за змістовний мотиваційний спіч!
 
Публікацію підготувала Лариса Гаркава

Залишити відповідь