You are currently viewing Світ відзначає 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди
  • Запис опубліковано:30.10.2022
Наш коледж знаходиться на вулиці, названій на честь загадкового мандрівного філософа зі світовим іменем. Він є найвидатнішою постаттю у культурному та літературному житті України  ХVlll cтоліття.
Народився Григорій Сковорода на Полтавщині  в селі Чорнухи у родині малоземельного козака. Освіту здобув у Києво-Могилянській академії. Три роки мандрував Європою, слухав лекції знаменитих професорів, працював у бібліотеках, адже володів багатьма мовами.
На початку повномасштабної російсько-української війни 2022 року росіяни жорстоко та безжально розбомбили музей Сковороди у Харківській області, тому центром відзначення видатного ювілею стала Полтавщина.
У Полтавському художньому музеї – Галереї мистецтв імені Миколи Ярошенка – у ці дні до 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди проходить Всеукраїнська художня виставка “Невловимий птах”, де представлені 118 картин 75 художників зі всієї України.
26 жовтня 2022 року і студенти груп 21а та 22а технологічного відділення ВСП «АЕФК ПДАУ» відвідали цю виставку, вшанувавши тим самим пам’ять нашого славного земляка.

Залишити відповідь