You are currently viewing Тримаємо оборону на педагогічному фронті
  • Запис опубліковано:04.11.2022
03 листопада 2022 року у коледжі стартував відбірковий етап конкурсу професійної майстерності “Педагогічний ОСКАР – 2023”, який проводить Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» за наукового супроводу Національної академії педагогічних наук, з метою вивчення та поширення інноваційних педагогічних практик, створення необхідних умов для творчого розвитку педагогічних колективів закладів фахової передвищої освіти, підвищення ефективності організації й управління освітнім процесом та забезпечення якості підготовки фахівців, сприяння зростанню професійної майстерності педагогічних працівників.
Найбільше робіт викладачами було підготовлено та представлено у номінації «Інновації у створенні й упровадженні сучасних методик, форм, прийомів викладання, навчально-методичного забезпечення освітнього процесу».
За рішенням методичної ради коледжу (голова Купченко С.М., секретар Кононенко Н.О.) до наступного етапу конкурсного відбору, який відбудеться у НМЦ у 2023 році, пройшли : Абасова О.В., Гаркава Л.О., Гладка Л.О., Губарь Н.Л., Качала Л.В., Матвієнко О.В., Мельниченко В.С., Орихівська О.М., Соколова В.В., Стріла Г.П., Сувальська О.В., Ткаченко Т.В., Хоніна І.В. У внутрішньому конкурсі методичних розробок активно змагалися Рожкова М.А. та Калашник Д.А.
Бажаємо всім креативних ідей та призових місць!
Наближаємо ПЕРЕМОГУ разом! Слава Україні!

Залишити відповідь