You are currently viewing Триває обговорення розробки нової освітньо-професійної програми «Землевпорядкування»  спеціальності 193 Геодезія та землеустрій
  • Запис опубліковано:12.04.2023
У ВСП «Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ» триває обговорення щодо розробки нової ОПП «Землевпорядкування»  спеціальності 193 Геодезія та землеустрій. Стандарт цієї спеціальності був затверджений 10 лютого 2023 року.
 
Відповідно до наказу директора  №13-к  від 14 лютого 2023 року у нашому навчальному закладі сформовано групу кадрового забезпечення, яка розробляє і готує проєкт нової редакції освітньо–професійної програми «Землевпорядкування» за спеціальністю 193 Геодезія та землеустрій, до складу якої увійшли Соколова В.В. – голова циклової комісії землевпорядних дисциплін, Климко П.П. та Стріла Г.П. – провідні викладачі профільних  дисциплін.
 
У  рамках розробки нової ОПП відбулись зустрічі зі здобувачами освіти цієї спеціальності, де були присутні представник групи кадрового забезпечення Соколова В.В., заступник директора з навчальної  роботи Купченко С.М. і завідувачка навчально-методичного кабінету  Кононенко Н.О.
 
Обговорення пройшло дуже жваво і продуктивно, студенти висловили свої думки та бачення освітнього процесу і компетентностей, яких вони хотіли б набути. Свої пропозиції студенти передали в письмовому вигляді на розгляд проєктної групи.
 
Публікацію підготувала Валентина Соколова

Залишити відповідь