You are currently viewing Триває тиждень циклової комісії землевпорядних дисциплін
  • Запис опубліковано:14.03.2023

Другий навчальний день тижня циклової комісії землевпорядних дисциплін виявився дуже продуктивним.

На першій парі викладач геодезії Григорій Стріла запросив колег на відкрите практичне заняття до третьокурсників спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій». Тема – вирівнювання полігонів знімальних нівелірних ходів за методом професора В.В. Попова. Студенти викреслювали схему урівноваження полігонів, з метою контролю правильності обчислень підсумовували поправки та записували отримані суми поправок та нев’язок на схему.

На другій парі Дмитро Калашник прочитав відкриту лекцію з фотограмметрії «Методи одержання зображення поверхні Землі». Слухачі з цікавістю сприйняли новий матеріал, який є дуже актуальним та корисним для майбутніх землевпорядників. Також важливість цієї теми з фотограмметрії важко переоцінити у воєнний час.

На третій парі викладач Ірина Приходько познайомила студентів групи 21м  та всіх присутніх на відкритому занятті з дисципліни «Офісний менеджмент» з умовами та правилами укладання договорів, оформлення розрахункових документів,  з видами договорів тощо.

Відкриті заняття – це завжди гарна нагода для викладачів поділитися з колегами своїми методичними наробками та педагогічними секретами. На відкритих заняттях сьогодні побували: Алла Цебро, Наталія Кононенко, Валентина Соколова, Оксана Орихівська, Юлія Соломон, Лариса Гаркава, Олександр Рожков.

У позаурочний час Ірина Приходько організувала для другокурсників, які вивчають «Офісний менеджмент», екскурсію до архіву Полтавського державного аграрного університету. Завідувач архіву Олена Щербак показала та розказала  студентам, як здійснюється приймання, опис і зберігання документів з метою використання ретроспективної документної інформації.

Дякуємо Вам, шановні колеги, за гарну роботу, небайдужість та творчий підхід!

Публікацію підготували Валентина Соколова та Наталія Кононенко

Залишити відповідь