You are currently viewing Цифрові інструменти Google для освіти
  • Запис опубліковано:19.11.2022
У листопаді 2022 року триває четверта сесія дистанційного підвищення кваліфікації для педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів освіти в межах програми «Google Digital Tools for Education/ Цифрові інструменти Google для освіти».
 
Захід організовано  Міністерством освіти і науки України за підтримки Google Україна задля розширення можливостей використання цифрових інструментів для організації дистанційного навчання й підвищення ефективності освітнього процесу та здійснюватиметься протягом 2022/2023 навчального року тренерами Академії цифрового розвитку, що є суб’єктом підвищення кваліфікації. Тривалість кожної серії тренінгів розрахована на 4 тижні.
 
Курс включає три рівні: базовий, середній та поглиблений, за кожен з яких можна отримати сертифікат. Формат курсу побудований на живому спілкуванні з тренерами Академії цифрового розвитку, які протягом терміну навчання консультують і допомагають слухачам.
 
Викладачі ВСП “Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ” долучилися до навчання за даним курсом для удосконалення професійної компетентності (цифровий компонент) та підвищення кваліфікації: протягом липня – листопада – 29 педагогічних та науково-педагогічних працівників коледжу за базовим рівнем, 17 – за середнім рівнем, 11 – за поглибленим рівнем і отримали відповідні сертифікати.
 
Опрацювали наступні додатки: Google Клас, Google Meet, Google Диск, Google Календар, Google Форми, Google Документи, Google Таблиці, Google Презентації, Google Keep, Google Сайти, Google Jamboard, Доповнення до об’єктів Google Диску, Google Chrome, ОС Chrome, Google Довідка, Google Центр безпеки, можливості Google Workspace for Education, матеріали навчальної платформи Skillshop.
 
Вітаємо колег з успішним завершенням курсу «Цифрові інструменти Google для закладів освіти» і щиро дякуємо Академії цифрового розвитку за можливість в цікавому та доступному форматі опановувати інструменти Google, що допомагає якісно здійснювати підготовку здобувачів освіти за дистанційною формою.
Тримаємо освітянський фронт! Йдемо до ПЕРЕМОГИ!
 

Залишити відповідь