You are currently viewing Тиждень української мови та літератури
  • Запис опубліковано:11.11.2021

Щороку, 9 листопада, в Україні відзначають День української писемності та мови. А робота вчителів-філологів сприяє розвитку логічного мислення студентів, удосконаленню усного й писемного мовлення. Тож філологині коледжу Степаненко Олена Юріївна та Глушко Світлана Олександрівна протягом тижня залучали студентів коледжу до свята.

Студенти першого курсу групи 12-т та 13-т написали диктант та перевірили свої знання з мови. Також студенти усіх груп  переглянули  відеофільми про українську мову, її походження та цікаві факти і згадали, чому наша мова така особлива і прекрасна.

Аби розширити знання студентів щодо літературних портретів письменників – земляків, познайомитися з їх талантом та проілюструвати красу полтавського краю, серед студентів другого курсу був проведений конкурс комп’ютерних презентацій на тему «Література рідного краю».

З великим ентузіазмом молодь долучилася до творчої та пошукової діяльності та залучилися до скарбниці літератури, збагачуючись талантами нашого краю.

Переможцями стали:

І місце – Коренівський Максим (група21 А);

ІІ місце – Дорогобід Ніка (група 21І );

ІІІ місце – Палаженко Діана (група 21М ).


Тож, цього року програма предметного тижня була, як завжди, досить насиченою, де викладачі та студенти мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови.

Залишити відповідь