You are currently viewing Участь у Міжнародній науковій інтернет-конференції
  • Запис опубліковано:10.12.2022
Світлана Дука та Микола Мушегов стали учасниками ІІ Міжнародної наукової інтернет – конференції ,,Актуальні проблеми фізіології та реабілітації”, яка проходила  на базі кафедри анатомії, фізіології Навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту і здоров’я Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Організаторами конференції виступили Острозький університет (Чеська Республіка); університет Ерджієс (Туреччина); Новий болгарський університет (Софія, Болгарія); Академія імені Яна Длугоша в Ченстохові (Польща); Північно – Західний університет Еванстон (Іллінойс, США).
Наші викладачі підготували доповідь про важливість самоконтролю на заняттях з фізичної культури під час дистанційного навчання, тематика якої є надзвичайно актуальною на сьогоднішній час.
Спікери та науковці під час конференції проводили обговорення за напрямками: здоров’я людини, фізичне виховання в інклюзивній освіті, біологічні аспекти фізичної культури та спорту, новітні технології в контексті супроводу осіб з особливими освітніми потребами, фізична реабілітація.

Залишити відповідь