You are currently viewing Відбувся випуск агрономів 2024 року
  • Запис опубліковано:27.06.2024

Наш коледж – це дивовижне місце, де дитинство стає юністю, де вчорашні невпевнені школярі стають дорослими цілеспрямованими студентами, сповненими жаги до знань, де протягом чотирьох років теорії та практики накопичуються оцінки у перший у житті диплом. У цього періодичного дійства є свій початок у прохолодному вересні і свій фінал гарячої червневої пори.

26 червня 2024  у затишній родинній атмосфері випускники  груп 41а та 42а спеціальності 201 Агрономія ОПП «Виробництво та переробка продукції рослинництва» (куратори Микола Мушегов, Світлана Дука, Вікторія Мельниченко) отримали дипломи фахового молодшого бакалавра з агрономії. Дипломи випускникам вручили: директор коледжу – доктор сільськогосподарських наук, професор Микола Шевніков і кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри рослинництва ПДАУ Сергій Філоненко, який гостинно запросив  випускників продовжувати навчання в університеті. Пролунали вітання від викладачів, батьків; зроблено пам’ятні фото.

Дорогі випускники! Пам’ятайте, що немає нічого неможливого, якщо ви вірите у себе та використовуєте свій потенціал на повну потужність! Пишаємося, що ви стали частиною нашої коледжівської спільноти! Бережіть зв’язки зі студентськими друзями, завжди допомагайте один одному! Будьте вірними собі і своїм принципам!

Публікацію підготували Цебро А., Дука С., Мушегов М., Мельниченко В.

Залишити відповідь