You are currently viewing Відвідали відділення ПриватБанку
  • Запис опубліковано:27.03.2023
27 березня 2023 року студенти груп 31-Б, 31-Ф, 31-М за ініціативи викладачів Матвієнка Олександра Васильовича, Гладкої Лілії Олексіївни та Гаркавої Лариси Олександрівни відвідали відділення ПриватБанку. 
 
Картки, депозити, кредити – це не просто банківські терміни. Це те, що полегшує людям життя , допомагає реалізовувати мрії. Адже ПриватБанк сьогодні – найбільший в Україні. У нього понад 20 мільйонів клієнтів; 13,5 мільйонів користувачів Приват24; майже 23 тисячі працівників.
 
Під час екскурсії студенти мали можливість ознайомитися з роботою АТ КБ «ПриватБанк», історією розвитку установи, з умовами кредитування та оподаткування, здійснення депозитних операцій, роботою з фізичними та юридичними особами.
 
Працівники фінансової установи розповіли студентам про здійснення ідентифікації та верифікації нових клієнтів, вивчення та уточнення інформації  щодо аналізу платоспроможності клієнтів  при видачі кредитів.
 
Директор відділення Ольга Костелян продемонструвала сучасні банківські пристрої, інновації в сфері банківського обліку, можливість проходження on-line практики у ПриватБанку та про можливості подальшого працевлаштування.
 
Після проведеної екскурсії, викладачі і студенти подякували за цікаву розповідь керівнику і усім працівникам відділення банку та побажали їм фінансового процвітання на вітчизняному ринку банківських послуг. У свою чергу, керівник відділення висловила побажання студентам щодо можливості проходження виробничої практики з подальшим працевлаштуванням в банку.
 
Публікацію підготували Матвієнко О., Гладка Л., Гаркава Л.
 
 

Залишити відповідь