You are currently viewing Вікторина «День святого Валентина»
  • Запис опубліковано:15.02.2022

День Святого Валентина (Валентинів день, день закоханих) — щорічне свято, яке відзначають 14 лютого. Існує думка, що сучасний день святого Валентина — хитрий маркетинговий хід. Адже в всьому світі існують особливі традиційні тематичні дарунки, пов’язані саме з цим днем. Наприклад, у Франції дарують  ювелірні прикраси, в Японії — кондитерські вироби певної компанії-виробника, а в Данії — засушені квіти. Оскільки свято всіх закоханих набуло популярності і в Україні, то й традиція дарувати щось в цей день своїм коханим також прижилася. Зазвичай, є безліч варіантів та пропозицій, вибір залежить від бюджету.

Бути в здорових, побудованих на коханні та взаєморозумінні, стосунках –  круто, але не менш важливо бути в таких же гармонійних стосунках з самим собою. А ще стосунки і любов – це поняття настільки глобальні, що йдеться не лише про “дві половинки”, погодьтесь – тут і рідні, і друзі, і улюблена команда.

Студенти групи 21м на чолі з куратором Чирвою І.В. провели 14 лютого вікторину з нагоди свята всіх закоханих. Нагадали один одному і про теплі почуття, які можуть бути між однокурсниками, і про  дружбу. Виховна година пройшла у невимушеній атмосфері за філіжанкою чаю. Бажаємо усім гарного святкування та щирого кохання не тільки у Валентинів день!

Залишити відповідь