You are currently viewing Вітаємо із Днем працівників освіти!
  • Запис опубліковано:02.10.2022

Вишукані букети з квітами, щирі привітання, теплі слова від своїх вихованців – так традиційно, в першу неділю жовтня, українці відзначають день вчителя. Офіційно це професійне свято називається: «День працівників освіти» чи «День освітянина». Це свято педагогів усіх професій, рангів та рівнів, що займаються вихованням та навчанням людей, організацією дитячої діяльності та дитячих структур, управлінням в системі освіти. В Україні свято має широке визнання – святкується не тільки вчителями, але й учнями, студентами та їхніми батьками.
У наш з Вами непростий час, на плечі працівників освіти лягає відповідальність за навчальний процес молодого покоління українців, а отже Ви фактично відповідаєте за те, яким буде майбутнє нашої держави. Саме Ви вносите визначальний вклад у розвиток України, формуєте нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни.
ВСП «Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ» однозначно має усі підстави пишатися своїми досягненнями у сфері освіти. Адже наукові здобутки викладачів, якісна підготовка студентів, представлення досвіду на різних конференціях, талановиті випускники свідчать про справді вагомий внесок у виховання покоління української молоді.
Всіх нас об’єднує головна мета нашої спільної праці – допомагати студентам пізнати навколишній світ, здобути необхідні знання, а найголовніше – проявити таланти, набути моральні й духовні цінності та обрати вірний життєвий шлях.
Наша глибока повага Вам, дорогі колеги, за високий професіоналізм, невтомний творчий пошук і прагнення виростити яскраві особистості, соціально активних громадян, справжніх патріотів нашої Незалежної України.
Висловлюємо щиру вдячність Вам за творчу, самовіддану та подвижницьку працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, які повсякчас Ви даруєте своїм студентам.
Переконані, що спільними зусиллями ми в повній мірі реалізуємо нашу мету – забезпечимо доступну та якісну освіту кожному студенту, створимо належні умови для самореалізації кожної особистості.
Хай же на цьому благородному шляху Вас завжди супроводжують успіхи. Хай щедрою буде до Вас доля, обминають життєві негаразди, а Ваші серця зігріває людська довіра та любов. Натхнення вам, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління – майбутнього нашої Батьківщини!
Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!
Зі святом Вас, дорогі освітяни! З вірою в нашу спільну ВЕЛИКУ ПЕРЕМОГУ!!!

Залишити відповідь