You are currently viewing Вітаємо з Різдвом Христовим!
  • Запис опубліковано:07.01.2023
7 січня особлива духовна радість обіймає кожного з нас, бо цей день – незвичайний. Ми прославляємо одну з найвеличніших подій Священної історії щирим і сповненим радості привітанням: «Христос народився! Славімо Його!».
Різдво Христове — це свято любові. Любов, котру принесло на землю Різдво, зобов’язує нас до внутрішнього відродження, до оновлення усього сущого: людини, сім’ї, нації, держави, Всесвіту.
Цього дня сталася велика подія — народження Ісуса Христа у Вифлеємі. Спаситель був посланий Богом на землю задля спокутування наших гріхів і спасіння людства. За євангельськими переказами, момент народження Ісуса ознаменували дива: поява на небі чудесної зорі, що сповіщала світу про народження спасителя та вказувала шлях до Царя всіх людей, та зішестя ангела, що повідомив звістку про появу Спасителя тамтешнім вівчарам. Зоря привела до місця народження Спасителя мудреців зі Сходу, вони принесли чудесному немовляті подарунки: золото, ладан і миро. Золото символізувало царську владу, ладан — Божу волю, миро — долю пророка.
Нова радість стала,
Яка не бувала:
Над вертепом звізда ясна
Увесь світ засіяла…
Вітаємо з Різдвом Христовим! МИРУ усім нам!

Залишити відповідь