You are currently viewing Вітаємо з відзнакою!
  • Запис опубліковано:27.04.2021

Державною установою «Науково-методичний центр ВФПО» під егідою Міністерства освіти і науки України проводився конкурс на кращий вебсайт серед закладів фахової передвищої освіти «EDUCATION WEBSITE 2020», у якому взяли участь 652 коледжі та технікуми. 

Конкурс проводився у два етапи шляхом перегляду та оцінювання вебсайтів учасників за критеріями:

  • контент;
  • зручність;
  • динаміка;
  • дизайн та технічні показники.

За підсумками І етапу  Конкурсу члени організаційного комітету визначили 35  вебсайтів закладів освіти, що відповідають вимогам і можуть претендувати на призові місця.

У ІІ етапі конкурсна комісія в складі: Олега Шарова – генерального директора директорату фахової передвищої, вищої освіти МОН України; Тетяни Іщенко – директора науково-методичного центру ВФПО; Олени Глазунової – декана факультету інформаційних технологій НУБіП України ухвалили остаточне рішення та визначили переможців.

Приємно відзначити, що вебсайт нашого Коледжу https://agrokoledg.poltava.ua/  отримав Диплом у номінації Кращий контент і динамічність сайту!

 

Нехай ця відзнака роботи колективу стане стимулом для подальшого розвитку та вдосконалення вебсайту Коледжу, як потужного інструменту комунікації у сфері фахової передвищої освіти.

Залишити відповідь