You are currently viewing Всесвітній день екологічної освіти
  • Запис опубліковано:24.01.2022

 💚 💛До Всесвітнього дня екологічної освіти, який щорічно відзначають 26 січня, куратори Дука С., Мушегов М. разом зі студентами групи 21-а відвідали у Полтавській Обласній Універсальній Науковій бібліотеці імені І. П. Котляревського екологічний  захід “Життя без відходів”.

 📌Надзвичайно інформативною була зустріч з лектором Коноз І., яка є волонтером, координатором проекту “Екоцінності”, та з Павленко А. – головним бібліографом відділу документів із природничих та аграрних наук.

 🌏 👉Мета виховного заходу – в доступній та цікавій для студентської молоді формі розкрити сутність проблем екології; розвивати творчу та ділову активність, готовність до екологічної діяльності; виховувати у підростаючого покоління почуття відповідальності за природу як за національне багатство, як за основу життя на Землі.

 👫Студенти ознайомилися з книжковими виставками “Не руйнуй гармонії земної”, “Життя в стилі ЕКО”, присвяченими екологічій тематиці, та соціально-екологічною кампанією “Очистимо Україну від вживанних батарейок”.

  🌳Проведений захід дав змогу студентам відчути свою власну причетність до екологічних справ.

  🌿День екологічних знань важливий для кожного, адже здорове довкілля – запорука збереження як планети, так і здоров’я всього людства.

Залишити відповідь