You are currently viewing Всесвітній день водних ресурсів
  • Запис опубліковано:22.03.2023

22 березня відзначається весняне свято – Всесвітній день водних ресурсів. Цього дня організації із захисту довкілля звертаються до всіх держав із закликом приділяти більше уваги захисту водних ресурсів планети і проводити конкретні дії на національних рівнях.

Основні цілі проведення Всесвітнього дня водних ресурсів: -сприяти прийняттю відповідних заходів для рішення проблеми забезпечення населення питною водою; -інформувати суспільство про важливість охорони і збереження ресурсів прісної води і водних ресурсів в цілому; -залучити до святкування Всесвітнього дня водних ресурсів уряди, міжнародні агентства, неурядові організації і приватний сектор.

Щоб показати багатогранність водних ресурсів, щороку ці заходи присвячені певній темі і проходять під різними гаслами.

Цього року Всесвітній день води пройде під девізом «Станьте тими змінами, які ви хочете бачити у світі» і буде спрямований на вирішення проблем із водопостачанням та якістю води, яку споживає людство.

Вода є нашим найдорожчим ресурсом, що потребує відповідального та раціонального використання.

Протягом минулого року українці особливо відчули цінність води – чистої та безпечної, доступної кожному, оскільки багатьох з нас позбавили базового права людини – права на питну воду.

Вода впливає на кожного, тому нам потрібно, щоб кожен діяв. Ви та ваша родина можете змінити ситуацію, змінивши спосіб використання, споживання та управління водою у своєму житті.

Ресурси води не безмежні. Життя кожного з нас залежить від якості та кількості води. Це глобальна проблема. Кожен повинен розуміти, що водні ресурси потрібно берегти.

Публікацію підготувала Тетяна Ткаченко

Залишити відповідь