You are currently viewing Викладачі землевпорядних дисциплін крокують в ногу із сучасними технологіями
  • Запис опубліковано:29.03.2023
З 27 по 29 березня 2023 року викладачі циклової комісії землевпорядних дисциплін пройшли підвищення кваліфікації за напрямком «Основи підготовки оператора БПЛА (дрона)» на базі ДНЗ «Полтавський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості».
 
Слухачі курсу детально ознайомились із існуючою нормативноправовою базою щодо використання БПЛА у повітряному просторі України, освоїли основи безпеки польоту дрону, його бортове обладнання та конструкційні елементи. Кожен курсант сам готував дрон до польоту (перевіряв і заряджав батарею, пульт; складав конструкційні елементи, тощо).
 
Було відпрацьовано навики управління на емуляторі, а в аудиторних умовах – проведено запуски БПЛА та здійснено фото і відеофіксацію польотів. Також кожен учасник навчального курсу ознайомився із вибором режиму польоту, порядком прокладання маршрутів та порядком передачі отриманої інформації на інші носії.
 
Інструктор Євген Чернишов, до речі, випускник  нашого коледжу 2012 року, детально ознайомив слухачів із особливостями використання БПЛА у період військового стану та наголосив, що без спеціального дозволу відповідних служб будьякі  польоти заборонено.
 
Вважаємо, що для того, щоб викладати здобувачам освіти сучасні технології, що застосовуються в геодезичній та землевпорядній сферах, нам, викладачам, необхідно постійно підвищувати свій власний професійний рівень. Це дасть змогу всім учасникам освітнього процесу завжди бути на висоті.
 
Публікацію підготувала Валентина Соколова
 

Залишити відповідь