You are currently viewing Виставка у навчально-практичному центрі по землевпорядкуванню
  • Запис опубліковано:16.03.2023

Змістовним видався четвертий день тижня циклової комісії землевпорядних дисциплін. Цей день супроводжувала велика кількість тривалих повітряних тривог, але  все ж вдалось організувати і провести цікаву та пізнавальну виставку геодезичних приладів у навчально-практичному центрі по землевпорядкуванню, який діє при нашому навчальному закладі. Керівник центру Петро Климко  розповів історію  створення приладів для геодезичних та землевпорядних цілей, провівши своєрідний екскурс із минулого до сучасності, детально зупинився на характеристиці сучасних приладів, які нині використовуються для геодезичних і землевпорядних цілей.

Методист центру Сергій Гончар описав принцип і порядок роботи з електронними тахеометрами, GPS-приймачами та БПЛА, особливості їх застосування в межах забудованих територій та на відкритій місцевості з різними умовами рельєфу.

Студенти могли також і самостійно ознайомитись з будовою різних геодезичних приладів. Ця виставка дала змогу здобувачам освіти збагатити та розширити свої знання з обраної професії.

 Публікацію підготувала Валентина Соколова

Залишити відповідь