You are currently viewing Вивчали сучасні геодезичні прилади
  • Запис опубліковано:13.03.2023

Тиждень циклової комісії землевпорядних дисциплін вдало розпочав викладач Сергій Гончар відкритим заняттям з дисципліни «Сучасні геодезичні прилади» у групі 31з (куратор Наталія Кононенко). Тема заняття – виконання GPS-знімань статичним та кінематичним методом.

Метою заняття було ознайомлення майбутніх землевпорядників із супутниковою навігаційною системою GPS, будовою і складовими частинами GPS-приймача, вивчення методів спостереження та способів виконання знімань. Під час практичного заняття студенти освоїли та практично реалізували навики роботи з GPS-приймачем у режимі RTK, познайомилися з програмним забезпеченням контролера, поділились на дві бригади та провели знімання земельних ділянок на території коледжу.

Зазначимо, що здобувачі освіти сьогодні мали змогу попрацювати з надсучасним обладнанням, яке дає змогу отримувати та обробляти геодезичні дані відразу ж у польових умовах. Комплект суперсучасних приладів для проведення практичного заняття надали наші добрі друзі та партнери, гість відкритого заняття – Боярський Дмитро Петрович – колишній випускник коледжу (ФОП «Боярський») та ТОВ «ЮВ – ІНВЕСТГРУП» (директор Вовк Віталій Анатолійович).

Публікацію підготували Валентина Соколова та Наталія Кононенко

Залишити відповідь