You are currently viewing Єднаймо душі словом Кобзаря!
  • Запис опубліковано:09.03.2023
З метою формування національної свідомості, шанобливого ставлення до літературної спадщини українського народу Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» 09 березня 2023 року провела літературний онлайн-марафон «Єднаймо душі словом Кобзаря!», присвячений пам’яті Тараса Шевченка – символа української державності, української нації, національної єдності українців.
У літературному онлайн-марафоні взяли участь здобувачі освіти закладів вищої та фахової передвищої освіти, педагогічні та науково-педагогічні працівники, співробітники, методисти Науково-методичного центру ВФПО.
Проведення марафону за участі студентської спільноти сприяє піднесенню престижу української мови і літератури серед молоді, підвищенню рівня загальної мовної культури, вихованню в його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю, вшануванню Великого Кобзаря.
Студентки нашого коледжу Кисла Діана (група 21-лд) та Могилат Анастасія (група 31-з) теж вирішили спробувати власні сили та охоче долучилися до літературного онлайн-марафону, виконавши пісню «Тополя» на слова Тараса Григоровича Шевченка, музика гурту «Хочу ЩЕ!».
Дякуємо за допомогу у підготовці яскравого музичного номера заступникові директора з виховної роботи Тетяні Шевченко, практичному психологу коледжу Наталії Григоренко та художньому керівникові Катерині Домненко.
Публікацію підготувала Катерина Домненко

Залишити відповідь