You are currently viewing Єдність, яка наближає мир
  • Запис опубліковано:09.05.2023
Друга світова війна стала результатом приходу до влади та змови нацистського та радянського антигуманних режимів, які поставили свої геополітичні інтереси вище прав, свобод і життя мільйонів людей.
 
Зараз, як і в роки Другої світової війни, Україна знову воює з підступним агресором. Сьогодні це путінська Росія, яка посягає на нашу незалежність і територіальну цілісність, намагається зруйнувати міжнародну систему безпеки і загрожує миру у всій Європі. Ця боротьба триває щоденно – і ми не маємо права програти, бо для нас це війна за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності проти імперських амбіцій агресивного сусіда-злочинця.
 
Міць наших Збройних Сил є запорукою існування держави та збереження прав людини. Злочини РФ в Україні мають бути зупинені, а російський путінський режим – засуджений і переможений спільними зусиллями усього цивілізованого світу.
 
Володимир Зеленський 8 травня 2023 року підписав Указ Президента України №266/2023 «Про День Європи». За словами глави нашої держави, « … щороку … 9 травня ми будемо вшановувати нашу історичну єдність – єдність усіх європейців, які знищили нацизм і переможуть рашизм. Вічна пам’ять усім загиблим у Другій світовій війні! Слава кожному і кожній, хто бився проти нацизму та переміг! Слава всім нашим героям різних часів, яким ми однаково завдячуємо нашим життям!». 
 
Президент України заявив: «Ми ніколи не забудемо внесок українського народу у перемогу над нацизмом. І ми не дамо брехати, ніби перемога в тій війні могла відбутись і без участі якоїсь країни або народу. Як тоді ми разом знищували зло, так і зараз ми разом знищуємо аналогічне зло. На жаль, зло повернулося.
Хоч агресор тепер інший, у нього та сама мета – поневолення або знищення. І як тоді ми спиралися на спільну силу вільних народів, так і зараз ми бʼємося проти зла разом із вільним світом, разом із вільною Європою.
І ми переможемо! Буде день нашої перемоги – День перемоги України».
 
Публікацію підготував Петро Климко

Залишити відповідь