You are currently viewing З Днем родини!
  • Запис опубліковано:08.07.2022
З давніх часів родинне коло  для українців відігравало надзвичайну роль. Сім’я – це найбільша цінність, джерело життєдайної енергії, оберіг традицій, культури та історичної спадкоємності українців, надія на щасливе майбутнє.
Саме у родині формується характер людини, особисті якості, прищеплюються відповідальність, порядність, повага до старшого покоління.
Надзвичайно прикро, що у цей важкий час – час війни – мільйони українських родин розділені та роз’єднані, та, навіть, змушені жити на території різних країн. Однак, важливо пам’ятати, що вони не розколені, зв’язок між ними не перервано, бо родинне тепло оберігає та гріє не тільки у рідному домі, але й відчувається в кожному куточку світу, де б ми не знаходились. Родина – це стимул, це мета, це велика місія…
Сьогодні наша Україна – одна велика родина, сім’я, де близькі не тільки рідні та родичі, але й колеги, побратими, волонтери, внутрішньо переміщені особи, громада та вся держава загалом.
Вітаємо нашу велику коледжівську сім’ю з Днем родини!
Бажаємо миру і спокою, щасливої долі, міцного здоров’я, добробуту, благополуччя, злагоди та любові. Нехай будуть щасливими і вдячними наші діти, а буденні, НЕ ВОЄННІ, клопоти пошвидше повернуться у наше життя.
Нехай кожна родина  стане міцною скелею, потужним захистом від негараздів і сердечною розрадою в неприємностях. Любові, краси, доброго майбутнього, достатку і спільного продуктивного розвитку!
Шановні випускники шкіл! Ми запрошуємо вас до нашої великої коледжівської родини! З нетерпінням чекаємо на зустріч та співпрацю з вами! 

Залишити відповідь