You are currently viewing З Днем землевпорядника!
  • Запис опубліковано:11.03.2023

Щороку у другу суботу березня  в нашій країні відзначається День землевпорядника – професійне свято людей, які покликані дбати про стан ґрунтів, ухвалювати рішення щодо раціонального використання земель, проєктувати, аналізувати, картографувати, збирати і опрацьовувати геодезичні дані, проводити знімання території із застосуванням супутників, дронів, виготовляти плани, карти та документи щодо володіння і користування землею.

Землевпорядники сьогодні – незамінні фахівці в об’єднаних територіальних громадах, на підприємствах агробізнесу, у всіх галузях економіки, які потребують вирішення земельно-майнових питань. Робота землевпорядника – цікава, творча та різнобічна. Підходить тим, хто акуратний і має просторове мислення, любить точність та креативність.

Наш коледж уже 114 років готує фахівців у сфері геодезії та землеустрою і завжди намагається робити це з любов’ю та великою відповідальністю.

Дорогі наші студенти, викладачі та всі, хто має стосунок до нелегкої, але такої цікавої землевпорядної справи!  Прийміть наші щирі вітання з нагоди професійного свята!

Зичимо миру, творчих злетів, плідної та натхненної праці, процвітання, добра і щастя! Пам’ятаймо, що земля – безцінний скарб. Українці, як ніхто у світі,  сьогодні розуміють це  всім серцем. Ми запекло боремося за нашу святиню, годувальницю та невичерпне джерело натхнення! З вірою у ПЕРЕМОГУ! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Матеріал підготували Ігор Лотиш та Валентина Соколова

Залишити відповідь