You are currently viewing Засідання фахового методичного об’єднання (спеціальність 193 Геодезія та землеустрій)
  • Запис опубліковано:27.03.2023
24 березня відбулось засідання фахового методичного об’єднання (спеціальність 193 Геодезія та землеустрій), яке функціонує при Державній установі «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти».
 
До складу методичного об’єднання входять 12 представників провідних навчальних закладів. ВСП «Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ»  представляє голова циклової комісії землевпорядних дисциплін Соколова Валентина Валентинівна.
 
Всього на території України здобувачів освіти за спеціальністю  193 Геодезія та землеустрій готує 41 навчальний заклад фахової передвищої освіти.
 
Зустріч була організована Борхаленком Юрієм Олександровичем – кандидатом технічних наук, методистом вищої категорії кабінету технічної освіти, будівництва та землевпорядкування  та Маринич Юлією Володимирівною – методистом кабінету навчально-методичного супроводу технічної освіти, будівництва та землевпорядкування.
 
На засіданні обрали голову методичного об’єднання, заступника і секретаря. Також було обговорено порядок розробки ОПП відповідно до прийнятого стандарту спеціальності та орієнтовного навчального плану. Складено графік роботи та онлайн-засідань фахового методичного об’єднання.
 
Публікацію підготувала Валентина Соколова

Залишити відповідь