You are currently viewing Завершилася остання сесія
  • Запис опубліковано:20.01.2023
Сільськогосподарські підприємства – основна виробнича ланка агропромислового комплексу. Економічний результат діяльності підприємства, його фінансовий стан і майбутній розвиток залежить від того, наскільки раціонально організоване виробництво. Тому і виникла наука «Організація виробництва», яка належить до функціональних економічних наук та вчить, як грамотно організувати виробництво.
20 січня 2023 року студенти економічного відділення спеціальності 073 Менеджмент складали екзамен з навчальної дисципліни «Організація виробництва». 
Іспит приймали викладачі-методисти Тетяна Шевченко та Лілія Гладка.
Студенти продемонстрували належний рівень знань, надаючи екзаменаторам розлогі та вичерпні відповіді на питання екзаменаційних білетів.
Вітаємо групу 41-М із завершенням останньої сесії у стінах рідного коледжу! Сподіваємося, що наші випускники-менеджери стануть важливою ланкою в об’єднанні та забезпеченні взаємодії всіх елементів виробничого процесу на підприємстві, де працевлаштуються, як класні спеціалісти, гратимуть важливу роль у встановленні необхідних зв’язків та в узгодженні дій всіх учасників виробництва, у створенні належних умов для реалізації економічних інтересів суспільства, виробничого колективу та кожного його працівника.
 
Публікацію підготувала Тетяна Шевченко

Залишити відповідь