17 березня 2025 року здобувачі освіти спеціальностей 071 Облік і оподаткування та 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок взяли участь у вебінарі на тему “Шаг – відновлення історичної справедливості”. Подія була організована для ознайомлення учасників з історією грошового обігу України, зокрема з монетно-лічильним найменуванням “шаг”.
Під час вебінару студенти дізналися про появу та використання “шага” у грошовому обігу Української Народної Республіки, а також про спроби введення цього найменування в грошовий обіг під час грошової реформи 1996 року. У ході заходу розглядалися історичні аспекти, що сприяли закріпленню цієї назви на законодавчому рівні, а також фактори, які стали на заваді її впровадження у сучасний обіг.
Протягом вебінару здобувачі освіти мали змогу обговорити важливість відновлення історичної справедливості через повернення забутих елементів національної грошової системи, а також побачити взаємозв’язок між історією та сучасними фінансовими процесами.
Цей вебінар став важливим кроком у підвищенні фінансової грамотності студентів і сприяв розвитку їхніх знань про історичні аспекти грошової системи України.
#ГраНавчанняДобробут, #GMWUkraine2025 #ThinkBeforeYouFollow, #WiseMoneyTomorrow, #GMW2025
Публікацію підготувала Вікторія Рудик