You are currently viewing Змагання, присвячені пам’яті ветеринарного лікаря Сергія Аранчія
  • Запис опубліковано:01.05.2023
У Полтавському державному аграрному університеті з 17 по 27 квітня 2023 року проходили змагання з мініфутболу на  кубок, присвячений памяті Сергія Васильовича Аранчія.

Від нашого коледжу у турнірі взяли участь студенти-спортсмени з різних курсів. За кубок боролися 11 команд: студентські команди аграрного університету, команди ВСП “Фаховий коледж управління, економіки і права ПДАУ”, ВСП “Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАУ”, команда ТаДа, команда управління ветмедицини та друзів Сергія Аранчія.

Команда нашого коледжу зіграла чотири гри, вигравши у трьох іграх з відповідними рахунками: 8:4;15:1;3:0 та отримавши одну поразку з рахунком 3:4. У загальному підсумку ми посіли друге місце у своїй групі, поступившись команді управління ветмедицини та друзів Сергія Аранчія.

У фіналі змагалися команди  ТаДа та команда управління ветмедицини та друзів Сергія Аранчія. Перемогу здобула команда ТаДа.

01 травня 2023 року директор ВСП «АЕФК ПДАУ» Микола Шевніков в урочистій обстановці нагородив Мостового Ігора, Шевченка Артема, Чухіля Миколу, Боберського Олега, Маковецького Владислава, Лопакова Ігора, Сильченка Дениса, Кулагу Іллю, Карпінського Євгенія, Горденка Володимира, Федоренка Андрія, Пугача Анатолія, Дебела Артура, Харіна Микиту грамотами за активну участь у змаганнях з мініфутболу з 17 по 27 квітня 2023 року у місті Полтава на  кубок, присвячений пам’яті ветеринарного лікаря Сергія Васильовича Аранчія.