You are currently viewing Знак вшанування Героїв Небесної Сотні
  • Запис опубліковано:20.02.2023
18-20 лютого в Україні проходить  «тиха» акція «Ангели пам’яті». Щороку українці в усьому світі, об’єднані спільним болем та прагненням до Перемоги, роблять тисячі  янголят, які символізують нашу віру в перемогу світла над темрявою. «Тиху» акцію започаткували у 2014 році на знак вшанування полеглих Героїв Небесної Сотні. Ангели мають бути зроблені у вигляді витинанок з білого паперу, бо акція екологічна.
Цікаві і не позбавлені оригінальності, янголята не зажадають особливих витрат. Все, що потрібно – це попрацювати з душею.
Група майбутніх агрономів та ландшафтних дизайнерів 11т разом з молодим талановитим куратором Юлією Соломон теж активно долучилися до «тихої» акції. Студенти Ферульова Аліна, Рибалка Єлизавета, Лєбєдєва Владислава, Надольський Владислав, Дорошенко Владислав, Шевченко Данило, Ткаченко Ярослав, Вишневський Іван знайшли час, розробили шаблон, принесли кілька аркушів звичайного паперу  та повирізали фігурки. А Гальопа Марія, Довгий Едуард, Кісільова Валерія, Литвиненко Ярослав, Іванюта Максим повези янголят до себе додому, у різні райони Полтавської області і там розвісили обереги у пам’ять про Небесне воїнство.
Публікацію підготувала Юлія Соломон

Залишити відповідь