You are currently viewing Зцілення мистецтвом
  • Запис опубліковано:03.06.2022

В рамках тижня циклової комісії природничо-математичних дисциплін викладачі #АЕФКПДАУ завітали до Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського. Побували на двох заходах: оглянули виставку до Дня Героїв (свято щорічно відзначається в Україні 23 травня) «Воїни. Історія українського війська» та відвідали виставку-продаж художніх робіт.

Виставка до Дня Героїв –це цікава експозиція книг та плакатів, присвячених українським воякам – борцям за волю України: від лицарів Київської Русі до героїв сьогодення. Виставка дає змогу зазирнути в минуле та подивитися, якими були однострої та зброя українських воїнів у різні історичні епохи; отримати інформацію про тип військових організацій, чисельність і озброєння військ, методи воєнного мистецтва та найвизначніші битви.

Виставку-продаж художніх робіт для відвідувачів спільно організували «Мистецький штаб» та відділ мистецтв бібліотеки. Тут представлено для огляду та продажу полотна різних митців. Кожен бажаючий може придбати картину, що сподобалася, при цьому від 30 % виручених коштів підуть на потреби ЗСУ.

Залишити відповідь