You are currently viewing Зустріч з кандидатом на посаду директора коледжу
  • Запис опубліковано:16.12.2022
Триває активна підготовка до рейтингового голосування за кандидатів на посаду директора ВСП «Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ».
З цієї нагоди для колективу ВСП «Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ» було організовано зустріч з кандидатом на посаду директора коледжу Миколою Шевніковим.
Кандидат на посаду очільника нашого навчального закладу представив співробітникам свою передвиборчу програму та ознайомив присутніх із основними напрямками своєї роботи у разі його обрання. 
На зборах виступила Валентина Іванівна Аранчій, яка наразі виконує обов’язки ректора Полтавського державного аграрного університету, що свідчить про великий авторитет Миколи Шевнікова серед колег і глибоку повагу до його заслуг як талановитого науковця та мудрого керівника.
Також на зустрічі свою схвальну думку на користь кандидата висловили і представники студентського самоврядування в особі Вероніки Тон. Молодіжна лідерка зазначила, що Микола Шевніков – дуже прогресивний та завжди прислухається до голосу студентства.
Приємним сюрпризом для всіх учасників зібрання стала красива зимова пісня у виконанні пісенного колективу коледжу.
Дата проведення рейтингового голосування – 21 грудня 2022 року.

Залишити відповідь