You are currently viewing Зустріч зі стейкхолдерами
  • Запис опубліковано:01.03.2023
Одним із важливих чинників забезпечення якості підготовки сучасних фахівців є тісна співпраця зі стейкхолдерами – колом осіб, які є зацікавленими у майбутніх випускниках. До цієї групи перш за все відносяться численні роботодавці, фахівці-професіонали, які добре знають, якими компетентностями має володіти випускник закладу фахової передвищої освіти за певною спеціальністю, викладачі закладу фахової передвищої освіти за цією спеціальністю, а також самі здобувачі та їхні батьки.
На технологічному відділенні коледжу відбулася чергова зустріч членів робочої групи зі спеціальності 206 Садово-паркове господарство у складі Шовкової Оксани, Абасової Олени, Мельниченко Вікторії, студент спеціальності 206 Садово-паркове господарство Мещерякової Марії, Асіпцової Антоніни зі стейкхолдерами – заступником директора КП «Декоративні культури» Полтавської міської ради Анною Шпак і керівником ландшафтного центру «Соната» Олександром Кідрон-Лісовським.
Учасники зібрання обмінялися думками, вислухали рекомендації та побажання стейкхолдерів до діючої освітньо-професійної програми «Зелене будівництво і садово-паркове господарство».
У обговоренні також взяли участь завідувач навчально-виробничої практики Олександр Матвієнко, завідуюча технологічного відділення Алла Цебро, викладачі та студенти відповідної спеціальності. Зустріч була досить продуктивною та пройшла в діловій, теплій атмосфері.
Публікацію підготувала Шовкова Оксана

Залишити відповідь