You are currently viewing ДО УВАГИ ПРАЦІВНИКІВ!
  • Запис опубліковано:20.05.2021

На Полтавщині проводиться підготовка до проведення літньої оздоровчої компанії для дітей в 2021 році. Планується робота 20 з 27 позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку(додаток 1).

У зв’язку з запровадженням карантинних заходів щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, не планують свою роботу 4 заклади приватної форми власності, а саме: ДЗОВ „Іскорка” (с. Вельбівка), Миргородського району, ДЗОВ „Світанок” (с.Городище), Лубенського району, ДЗОВ „Соснова поляна” (с. Колосівка), Полтавського району та ДЗОВ „Енергетик” (с. Потоки), Кременчуцького району; ПОДОЗ „Маяк” та ДЗОВ „Ромашка”— перебувають на реконструкції.

Департаментом освіти i науки Полтавської обласної державної адміністрації спільно з Полтавською обласною радою профспілок проводиться робота з підготовки графіка приймання державними комісіями позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Полтавської області.

Термін оздоровчої зміни — 21 день, середня вартість путівки — 10187 грн. для дитини з 11 до 17 років та 10160грн. для дитини з 7 до 10 років.

У 2021 році, як i в попередніх роках, в області продовжуватиме діяти механізм відшкодування частини вартості путівки дитячим закладам за надані послуги з оздоровлення та відпочинку дітей за рахунок коштів обласного та місцевого бюджетів. Кожна дитина, що фактично проживає та зареєстрована на території Полтавської області може отримати путівку у регіональні табори з бюджетною доплатою в розмірі до двох прожиткових мінімумів, але не більше ніж 70 % вартості путівки.

Якщо дитина належить до переліку пільгових категорій (додаток 2), то вона мас право на пільгову путівку, оплачену у розмірі від 70% до 100% за рахунок бюджетних коштів.

Залишити відповідь