You are currently viewing Регіональний навчально-практичний центр із геодезії та землевпорядкування
  • Запис опубліковано:08.07.2023
Вже 23 роки поспіль на базі навчального закладу ВСП «Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ» активно надає свої послуги Регіональний навчально-практичний центр із землевпорядкування.
 
Головне завдання цього центру –  ознайомлення здобувачів освіти та викладачів з усієї України  із новітніми технологіями в землеустрої, поєднання навчання з виробництвом.
 
Запорукою успішної реалізації програм практик у навчально-практичному центрі стала достатньо укомплектована матеріальна база.
Слухачам центру доступні оптичні прилади – теодоліти технічної точності (Т-30,2Т-30П), точні (2Т-5К, 3Т-5КП, Т-2, ТТ-4, ОТС-62, ТБ-1), також нівеліри – технічні (Н-10, 2Н10КЛ) і точні (НВ-1, Н-3, Н-3К); високоточні (НА-1, Н-05);  сучасні електроні геодезичні прилади: світловіддалеміри – лазерний Швейцарський віддалемір (DISTO classik), електроні тахеометри закордонних фірм (ТА-3м, 3Та5, Elta3, Elta55, GTS-239NSET-630 Sokkia) та комплект навігаційної супутникової системи (GPS Японія).
 
Керівником Регіонального навчально-практичного центру із землевпорядкування є досвідчений викладач Климко Петро Павлович, який усебічно підтримує і розвиває організацію проходження здобувачами освіти геодезичної практики, завжди намагається крокувати в ногу з часом, не відставати від виробництва і, таким чином, сприяти підготовці якісних землевпорядних кадрів для нашої держави.
 

За час роботи Регіонального навчально-практичного центру із землевпорядкування практичну підготовку по роботі із сучасними електронними геодезичними приладами та професійним програмним забезпеченням пройшли 10600 студентів, підвищили свою кваліфікацію 76 викладачів, пройшли стажування 452 викладачі та більше 500 слухачів – спеціалістів землевпорядного виробництва.

Ось і тепер – літо у розпалі, а навчально-практичний центр продовжує активно працювати: нещодавно свої практичні навики у проведенні польових геодезичних вишукувань та їх камеральної обробки удосконалювали здобувачі освіти спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія Полтавського державного аграрного університету. Слухачі з ПДАУ також вивчали методику розв’язування практичних інженерних задач та вимірювань у будівництві.

          
         Публікацію підготували Лілія Гладка та Валентина Соколова

Залишити відповідь