You are currently viewing Відкрите засідання гуртка «АгроХімік»
  • Запис опубліковано:29.03.2024

28 березня 2024 року в рамках тижня циклової комісії технологічних дисциплін під керівництвом викладача Оксани Орихівської та за участі здобувачів освіти груп 31а і 32а спеціальності 201 Агрономія (ОПП «Виробництво і переробка продукції рослинництва») відбулося відкрите засідання гуртка «АгроХімік» на тему «Взаємозв’язок побутової хімії, води та екології».

Мета зібрання – розширити знання здобувачів освіти про вплив жорсткості води на ефективність засобів для прання; дослідити якісний склад пральних засобів; ознайомитися із впливом різних засобів для прання на навколишнє середовище та на здоров’я людей; проаналізувати результати досліджень; зробити висновок щодо безпечного користування засобами для прання.

Гуртківці зробили екскурс в історію, розповівши всім присутнім цікаві факти стосовно процесу прання та винаходу пральної машини.

Також в рамках лабораторного дослідження було проведено онлайн-опитування викладачів та здобувачів освіти коледжу на тему «Побутова хімія, вода та екологія – друзі чи вороги?». Результати було опрацьовано і оприлюднено у вигляді яскравих діаграм.

В ході дослідження гуртківці проаналізували 7 зразків різноманітних пральних засобів. Це і сухі порошки, і гелі  для прання «дорослих» і «дитячих».  речей. Не оминули увагою і господарське мило, яке використовували ще наші бабусі.

Якість всіх засобів виявилася інколи очікуваною, а іноді і зовсім несподіваною.

Було зроблено яскравий акцент на те, як засоби для прання впливають на здоров’я людей та навколишнє середовище.

Всі результати дослідження були опрацьовані належним чином: здобувачі освіти склали інформаційні діаграми та виступили з доповідями. Родзинкою заходу став відеозвіт гуртківців Катерини Коваленко, Івана Носенка, Вікторії Тобух та Софії Чернишової. У підсумку обговорили, на що слід звертати увагу при виборі прального порошку, та пригадали прості правила безпечного для здоров’я прання.

Публікацію підготувала Оксана Орихівська

Залишити відповідь